E-pasts: sales@acrylchina.com
Telefons: +86-755-89501177
Sazinieties ar mums

Tālr.: 86-755-89501177

Mobile: 86-15994777776

Faksa Nr.: 86-755-89500876

E-pasts: sales@acrylchina.com

Brīvi novietotiem tabulas skaidrs bloka rāmis akrila magnētisko foto rāmji

Akrils – China Co Ltd ir viens no vadošajiem ražotājiem un bezmaksas stāvus tabulas piegādātāji skaidri bloka rāmis akrila magnētisko foto rāmji, mēs varam piedāvāt jums bezmaksas stāvus tabulas skaidrs bloka rāmis akrila magnētisko foto rāmji bezmaksas paraugs. Lūdzu, jūtieties brīvi, lai iegūtu pielāgotus produktus, kas izgatavoti ar...

Nosūtīt pieprasījumu

Akrils – China Co Ltd ir viens no vadošajiem ražotājiem un bezmaksas stāvus tabulas piegādātāji skaidri bloka rāmis akrila magnētisko foto rāmji, mēs varam piedāvāt jums bezmaksas stāvus tabulas skaidrs bloka rāmis akrila magnētisko foto rāmji bezmaksas paraugs. Lūdzu, jūtieties brīvi, lai iegūtu pielāgotus produktus, kas izgatavoti Ķīnā par labu cenu no mums.

1. double Sided akrila magnētisko foto rāmji. Vienkārši sviestmaizi savu tēlu starp diviem skaidrs akrila paneļiem, kas notika kopā ar magnētu, katrā stūrī. Bezmaksas stāvus galda notīriet bloka rāmis, izmantošanai portreta vai ainavorientācija.

2. akrils – China co., Ltd., apmēram 200 darbiniekiem, 4000 kvadrātmetru darbnīca, 18 gadu pieredze, ISO, CE sertificēta, viena stunda sasniegtu Shenzhen ostas, tas ir, kā mēs saglabātu augstākās kvalitātes un konkurētspējīgu piedāvā pasaules galveno vērtē customers.we ražotu akrila foto rāmis.

Hot Tags: Bezmaksas stāvus tabulas skaidrs bloka rāmis akrila magnētisko foto rāmji ražotājus Ķīnā, piegādātājiem, pielāgot, cenas, bezmaksas paraugs, kas ražots Ķīnā
Saistītie produkti
Atstāt ziņu
Jūsu privātums ir svarīgi, lai mums - mēs nekad pārdot vai apmainīties ar informāciju.